Sortiment

V naší nabídce najdete dohromady více než 8 000 produktů. Mrkněte se na jednotlivé kategorie a dejte nám vědět, co nejvíce potřebujete pro hladký chod vašeho podniku.

nealko-2

Nealkoholické nápoje

Ať už vaši hosté preferují minerálku, jablečný džus, ledový čaj nebo kolu, není problém. To vše, a ještě více vám rádi dodáme. Výsledkem bude spokojenost vaše i vašich zákazníků.

buffet-1

Catering a půjčovna zařízení

Žádná správná akce se neobejde bez pořádného výčepu. Kromě něj vám můžeme zapůjčit taky plynový gril, prodejní a nákladní vozík.

pivo-5

Pivo

Co bychom to byli za dodavatele nápojů, kdybychom neměli sudy naplněné kvalitním zlatavým mokem. A ne jen tak ledajakým. S pivovary si udržujeme velmi blízké vztahy, díky čemuž vám můžeme nabídnout i piva menších řemeslných pivovarů.

víno-1

Víno

Vínečko bílé, červené, růžové i portské. Jsme si na 100 % jistí, že v naší široké nabídce najdete víno, které uspokojí chuťové pohárky vašich zákazníků.

alkohol-3

Tvrdý alkohol

Od špičkového absinthu od Žufánka až po jednadvacetileté kvalitní whisky. V naší nabídce najdete také celou plejádu likérů, ginů, rumů, tequily a vodek. Zkrátka vše, na co si jen dokážete vzpomenout.

kava-1

Káva a čaj

Prémiová káva i čaj ze všech koutů světa. Společně určitě najdeme produkt, který skvěle doplní nabídku vašeho hotelu, restaurace nebo hospody.

potraviny-1

Potraviny

Herkules, hermelín, hrášek, hořčice, hovězí, hranolky, hrozny a další desítky produktů od písmena H. A to je opravdu jen zlomek abecedy. Cokoliv potřebujete, to s největší pravděpodobností máme v nabídce.

tabak-2

Tabákové výrobky

Nabízíme cigarety všech značek, na které si vzpomenete. A aby toho nebylo málo, rádi vám budeme dodávat i prémiové doutníčky, které skvěle podtrhnou prožitek hostů ve vašem podniku.

drogerie-1

Drogerie

Ať už vám došly čistící prostředky, vůně na toaletu nebo třeba papírové ubrousky, obraťte se na nás. My už se postaráme o to, abyste vždy měli na skladě všeho dostatek.

straw-229470_1280

Doplňkový sortiment

Myslíme samozřejmě i na drobnosti, bez kterých se žádný provoz neobejde. Jako jsou například zapalovače, kelímky, plastové nádobí, brčka, otvíráky a mnoho dalšího.

Hledáte něco konkrétního?

Moc rádi vám pomůžeme s výběrem a prozradíme, co zrovna frčí.